Gymnázium Brno-Řečkovice

Terezy Novákové 2, Brno-Řečkovice 621 00

Přijímací zkoušky

Den otevřených dveří – video, prezentace


Vážení rodiče, milí žáci,
přikládáme odkaz na video a prezentaci pro Den otevřených dveří 12. 2. 2022.

Číst dál

Vzor vyplnění přihlášky
Vážení rodiče, milí žáci,v přiloženém dokumentu najdete vzor vyplnění přihlášky ke studiu. Upozorňujeme, že je nutné použít správný formulář platný pro tento školní rok. Je možné jej stáhnout ze stránek cermat.cz, odkaz na formulář je zde.S pozdravemPeter Krupka, ředitel gymnázia.vyplneni_prihlasky_1_strana 2022.pdfvyplneni_prihlasky_2_strana 2022.pdf

Číst dál

Formulář potvrzení o volnočasových aktivitáchVážení rodiče, milí žáci,přikládáme dokument – formulář potvrzení o volnočasových aktivitách pro potřeby přijímacího řízení.

Číst dál

Kritéria pro přijetí ke studiu od září 2022


Vážení rodiče, milí žáci,v přiloženém dokumentu najdete kritéria pro přijetí ke studiu. Nejdůležitější termíny jsou tyto:

Číst dál

Den otevřených dveří (2021/2022)


Den otevřených dveří proběhne v tomto školním roce 12. ledna 2022 od 16.00 hodin. Srdečně Vás tímto zveme na prohlídku školy a besedu s ředitelem gymnázia o průběhu přijímacího řízení.
Vzhledem k epidemiologické situaci musíme přistoupit k online formě.
Na těchto stránkách pro Vás bude připraveno:

Číst dál

Prodej bulletinů s informacemi o přijímacím řízení


Vážení rodiče, milí uchazeči,
na vrátnici nebo v kanceláři školy si můžete zakoupit nový bulletin s informacemi o škole, o podmínkách a průběhu přijímacího řízení i s ukázkami úloh profilové (školní) části přijímací zkoušky. Kancelář školy naleznete v prvním patře vpravo.

Číst dál