Třídy ve školním roce 2019 - 2020

 Prima A

(třídní profesorka: Mgr. Michaela Burešová)

1. Adámek Petr
2. Boček Matyáš
3. Bulička Martin
4. Conlon Laura Marie
5. Černý Václav
6. Fojtová Eva
7. Graboń Krystian
8. Hadra Adam
9. Havířová Bibiana
10. Hons Daniel
11. Kohoutková Anežka
12. Kobylková Dita
13. Kubová Kristina
14. Ježková Amálie
15. Little Anthony Jan
16. Matoušek Petr
17. Mikšovičová Nina
18. Krzyžánek Erik
19. Novák Tomáš
20. Obdržálek Vít
21. Pavlíková Markéta
22. Penková Tereza
23. Seidl Tomáš
24. Slívová Vendula
25. Skřivanková Anna
26. Staniczková Leonora
27. Staniczková Theodora
28. Šafářová Viktorie
29. Šeráková Jana
30. Vašátková Amálie
31. Vopálková Elen
32. Zahradníček Lukáš

Prima B

(třídní profesorka: Mgr. Lenka Bučková)

1. Arrufí Berta
2. Berková Natali
3. David Jan
4. Horká Kateřina
5. Chovanec Matěj
6. Chvátalová Stanislava
7. Karásek Adam
8. Lněnička Václav
9. Lorenčík Jan
10. Milichovský Kryštof
11. Minarčíková Patricie Elizabeth
12. Kozlová Ema
13. Nováková Kateřina Marie
14. Perglová Barbora
15. Rajmic Matouš
16. Rinchenbach Jakub
17. Římanová Lucie
18. Soběslavský Jan Sebastian
19. Stránská Berta
20. Surýnek Šimon
21. Šimoník Max Oliver
22. Škarabela Martin
23. Švecová Michaela
24. Vala Adam
25. Vaisová Anna
26. Vašátková Sofie
27. Vichr Adam
28. Vozdecká Tereza
29. Vozdecká Klárka
30. Vychodilová Bohuslava
31. Zmeškalová Aneta
32. Žáková Žofie

Sekunda A

(třídní profesor: Mgr. Marek Filouš)


1. Borkovec Václav
2. Brabec Jakub
3. Buchtová Adéla
4. Dvořáková Barbora
5. Flašar Tomáš
6. Fojtová Ingrid
7. Fojtová Karin
8. Gut Vojtěch
9. Harman Filip
10. Chaloupka Martin
11. Jaroš Václav
12. Kebrlová Zuzana
13. Kolář Jan
14. Koumal Kryštof
15. Kratochvíl Šimon
16. Krulová Lucie
17. Kučera Tomáš
18. Kupčíková Tina
19. Liška Alex
20. Melnikova Nina
21. Milichovský Marek
22. Milota Daniel
23. Navrátilová Nela
24. Řeháková Veronika
25. Sedlák Oskar
26. Sekaninová Kateřina
27. Šrámková Karolína
28. Taft Oliver
29. Vachová Monika
30. Záděra Martin
31. Zichová Tarja
32. Zlatušková Hana

 Sekunda B

(třídní profesorka: Mgr. Eliška Olšáková)


1. Bursa Antonín
2. Coufal Štěpán
3. Czepová Markéta
4. Dubčak Dominik
5. Dufek František
6. Dvořáková Anna
7. Engelsmannová Emma
8. Horáková Karolína
9. Hrubý Vít
10. Hudec Jeroným
11. Košťálová Natálie
12. Koudelková Nikol
13. Kovář Ondřej
14. Kovařík Kryštof
15. Kratochvílová Vendula
16. Kunčáková Linda
17. Lišková Klára
18. Mutňanská Vendula
19. Neradová Valentina
20. Novák Jakub
21. Petrášek Eduard
22. Petrlík Jan
23. Přikrylová Natálie
24. Račanský Jiří
25. Řepka Daniel
26. Sedláková Pavla
27. Sláma Vít
28. Sukupová Eliška
29. Svoboda Matouš
30. Truparová Veronika
31. Vybíral Vendelín
32. Žák Adam

Tercie A

(třídní profesor: Mgr. Viktor Polanský)

1.  Bušková Stella
2.  Čechová veronika
3.  Dobeš Ondřej
4.  Finstrlová Lucie
5.  Frank Adam
6.  Horák Jakub
7.  Hrubý Jan
8.  Ježek Václav
9.  Jörka Daniel
10.  Kocourová Beáta
11.  Koudelková Nela
12.  Kučerová Anna Barbora
13.  Maříková Radka Petra
14.  Michálek Patrik
15.  Neugebauer David
16.  Okáčová Rebeka
17.  Polická Sophie
18.  Prachár Patrik
19.  Sedláčková Daniela
20.  Sobotka Adam
21.  Sokolář Jakub
22.  Strnadová Kateřina
23.  Svobodová Klára
24.  Škarabelová Petra
25.  Švendová Kamila
26.  Šoukalová Viktorie
27.  Tichý Matěj
28.  Tran Duy Anh
29.  Tyll Martin
30.  Vlčková Kamila
31.  Vojtek Jakub


Tercie B

(třídní profesorka: Mgr. Jitka Hásková)

1.  Barešová Amalie Elizabeth
2.  Batistová Nikol
3.  Blatný Radim
4.  Dvořák Tomáš
5.  Dziadek Marek
6.  Halámek Filip
7.  Haluzová Emílie
8.  Havlíček Benedikt
9.  Hladík Kryštof
10.  Hrouda Šimon
11.  Jahoda Matouš
12.  Komárek Adam
13.  Krčmář Adam
14.  McHugh Emma
15.  Mendl Lukáš
16.  Musil Filip
17.  Mynářová Markéta
18.  Novák Milan
19.  Obdržálková Hana
20.  Peňás Tomáš
21.  Pivoňková Eliška
22.  Plechatý Patrik
23.  Prágr Tobiáš
24.  Skoupý Roman
25.  Svobodová Tereza
26.  Ševčík Viktor
27.  Tichá Zuzana
28.  Titzová Sára
29.  Valíčková Veronika
30.  Valouch Ondřej
31.  Velenová Barbora
32. Zejdová Klára
33. Zelenková Zuzana

Kvarta A

(třídní profesorka: Mgr. Pavla Mikolášková) 

1.  Baranová Simona
2.  Fajkus Jan Pavel
3.  Floriánová Zuzana
4.  Frimlová Eliška
5.  Gabriel Michael
6.  Hála Jakub
7.  Henzl Jan
8.  Hynková Dominica
9.  Chlup Tomáš
10.  Jelínková Andrea
11.  Klementová Darja
12.  Kovářová Karolína
13.  Kratochvílová Johana
14.  Kroupová Michaela
15.  Kumprechtová Kamila
16.  Němec Michal
17.  Nováková Michaela
18.  Ondrová Anna
19.  Petrikovits Erik
20.  Pěchová Anna
21.  Podroužková Alena
22.  Puchýř David
23.  Račanský Matěj
24.  Rinchenbach Adam
25.  Sedláková Ema
26.  Svobodová Anna
27.  Šebesta Jakub
28.  Vašková Barbora
29.  Vojtíšek Filip
30.  Zouhar Martin

 Kvarta B

(třídní profesorka: Mgr. Zuzana Sedláčková)

1. Adam Filip
2. Buček Ondřej
3. Budoš Natanael
4. Búry Maxim
5. Dědičová Emma
6. Dokoupil Viktor
7. Dominiková Barbora
8. Dřínovský Vojtěch
9. Gombík Gabriel
10. Hašková Justýna
11. Hrčková Alžběta
12. Hronová Sabrina
13. Hubatková Emma Elena
14. Chlumská Eliška
15. Jedlička Vojtěch
16. Jelínek Ondřej
17. Ježková Kristýna
18. Jůzová Ester
19. Konečná Eliška
20. Kuchtíčková Denisa
21. Nastálek Tomáš
22. Lattenberg Jiří
23. Matula Jakub
24. Oravec Bruno
25. Pivoňková Lucie
26. Pospíšilová Olivie
27. Reininger Jiří
28. Šebela Štěpán
29. Titzová Linda
30. Tranová Anna
31. Trmačová Simona
32. Voslář Filip

Kvinta A

(třídní profesor: Mgr. Tomáš Procházka)

1. Baláťová Leona
2. Čanky Kamila
3. Doušek Tomáš
4. Dubšík Lukáš
5. Hajašová Michaela
6. Havíř Jan
7. Hofer Ondřej
8. Hollý Matthias
9. Horský Pavel
10. Chovanec Ondřej
11. Janeček Richard
12. Kabelová Nela
13. Mulíčková Markéta
14. Najser Čeněk
15. Navrátilová Zuzana
16. Pecová Alžběta
17. Polický Denis
18. Poloučková Hana
19. Procházka Martin
20. Rohelová Kateřina
21. Samsonová Nikol
22. Stavinohová Martina
23. Štolba Ondřej
24. Švrčulová Anna
25. Trnka Jaromír
26. Ulvrová Julie
27. Vysloužilová Agáta
28. Winkler Michael
29. Zábojová Daniela
30. Zatloukalová Barbora



Kvinta B

(třídní profesor: Mgr. Michal Kuňák, Ph.D.)

1. Bajcsyová Nicole Kristýna
2. Bednář Matěj
3. Conlon Emma Elizabeth
4. Drahoš Martin
5. Hájek Jiří
6. Hofman Marek
7. Holas Jiří
8. Hora Vojtěch
9. Hušková Markéta
10. Hutirová Lenka
11. Jahoda Ondřej
12. Jedličková Barbora
13. Jeřábková Karolína
14. Klakurka Lukáš
15. Krejčíř Vojtěch
16. Kundrát Adam
17. Martinec Richard
18. McHugh Michael
19. Mejzlík Martin
20. Milotová Alice
21. Najvárek Jakub
22. Pauločáková Petra
23. Procházka Gustav
24. Roblíčková Alena
25. Strejčková Zora
26. Svozil Jan
27. Zabadal Šimon
28. Zmeškalová Ema
29. Žižka Rudolf



 
  Sexta A

(třídní profesor: Mgr. Zdeněk Votava)

1. Tomáš Barták
2. Adéla Bělušová
3. Lenka Boušková
4. Daniel Burkart
5. Petr Cabejšek
6. Vojtěch Haluza
7. Zuzana Hliněná
8. Štěpán Hřebíček
9. Rebeka Jedounková
10. Jonáš Konečný
11. Tomáš Kroupa
12. Nela Kupčíková
13. Petr Macháček
14. Ester Menšíková
15. Sára Menšíková
16. Marek Padyšák
17. Veronika Pivničková
18. Adam Pivoňka
19. Klára Poloková
20. Jakub Straka
21. Ondřej Sukač
22. Kateřina Svobodová
23. Adam Urbánek
24. Ema Valová
25. Viktor Vojta
26. Lukáš Volek
27. Martin Záboj
28. Pavel Zima

Sexta B

(třídní profesorka: Mgr. Michaela Straková)

1. David Borek
2. Kateřina Bretterová
3. Matěj Bryja
4. Zuzana Dziadková
5. Adam Filakovský
6. Dominik Gajdoš
7. Johana Gladišová
8. Sára Gladišová
9. Marie Hrubá
10. Eliška Jankových
11. Kristýna Kalná
12. Vendula Komárková
13. Veronika Košťálová
14. Gustav Křivinka
15. Jonáš Mahel
16. Alena Míšková
17. Jakub Nečas
18. Tomáš Nedělník
19. Tereza Novotná
20. Ondřej Pavlík
21. Max Petřvalský
22. Julie Sekaninová
23. Nela Sendlerová
24. Adam Svadbík
25. Veronika Svobodová
26. Michael Trávníček
27. Ondřej Valášek
28. Nela Valentová
29. Karolína Valouchová
30. Veronika Varmužková
31. Kryštof Jan Veselý
32. Ondřej Zítko



Septima  A

(třídní profesor: Mgr. Jakub Vojta, Ph.D.) 

1. Čelechovský Matěj
2. Daněk Tomáš
3. Dokoupil Hubert
4. Fišer Jiří
5. Foralová Sára
6. Fučík Martin
7. Henzl Jakub
8. Horká Diana
9. Hrbková Nicole Victoria
10. Hrouda Jakub
11. Košuličová Klára
12. Kubáčková Lucie
13. Lněničková Kateřina
14. Marková Veronika
15. Matulová Kateřina
16. Müller Jáchym
17. Nechvátal Martin
18. Padrta Daniel
19. Slatkovská Jana
20. Slavíček Radek
21. Smažinka Petr
22. Šimíček Michal
23. Švejnoha Martin
24. Švrčulová Kateřina
25. Vojta Vilém
26. Vysloužilová Josefa
27. Zajdáková Lucie

Septima B

(třídní profesor: Mgr. Lenka Sekaninová) 

1. Buček David
2. Coufal Marek
3. Dvořák Vojtěch
4. Havlíčková Sabina
5. Havlík Filip
6. Hofbauerová Petra
7. Hojovcová Markéta
8. Hrbáč David
9. Huryta Jáchym
10. Ivánová Andrea
11. Janečková Mariana
12. Knetlová Pavle Ester
13. Kobza Tomáš
14. Koloušková Magdaléna
15. Koutná Kristýna
16. Králová Lucie
17. Leder Jakub
18. Mácová Adéla
19. Němec Martin
20. Plachá Magdaléna
21. Půstová Šárka
22. Rada Michal
23. Sedlmajerová Lucie
24. Šebestová Eva
25. Šimečková Saša
26. Šponer David
27. Šuláková Petra
28. Vaverka Igor
29. Vaverková Eva

 


  Oktáva A 

(třídní profesorka: RNDr. Kateřina Cibulková)

1. Barták Václav  
2. Běhálková Eva  
3. Buzášová Monika  
4. Fialová Ludmila  
5. Havlásek Martin  
6. Hrubý Vilém  
7. Jedounková Sandra  
8. Ježková Tereza  
9. Kabourek Petr  
10. Kadlec Matěj  
11. Kolečkářová Anna  
12. Körtingová Martina  
13. Krůza Filip  
14. Kubová Karolina  
15. Man Jakub  
16. Mičová Vendula  
17. Najvárková Veronica  
18. Nesvadba Ondřej  
19. Olšáková Tereza  
20. Papežíková Anežka  
21. Pařilová Michaela  
22. Pivnička Martin  
23. Poloučková Petra  
24. Pyšík Ondřej  
25. Růžička David  
26. Sedláčková Anna  
27. Sukačová Tereza  
28. Ševčíková Zuzana  
29. Taftová Valérie  
30. Veselá Lucie  
31. Vladík Šimon  



Oktáva  B

(třídní profesorka: Mgr. Dana Tellerová)

1  Michalea Bachelová
2  Anna Baštařová
3  Linda Cetlová
4  Veronika Florianová
5  Filip Havlíček
6  Eliška Hodová
7  Kateřina Houbová
8  David Hudec
9  Eliška Jandová
10  František Jeřábek
11  Petr Kahle
12  Tereza Kalná
13  Lucie Klásková
14  Barbora Kolářová
15  Václav Kotrbáček
16  Barbora Krčálová
17  Klára Křivanová
18  Žaneta Michálková
19  Václav Mucha
20  Kristýna Nechvátalová
21  Adam Neradilek
22  Eliška O'Malley
23  Hana Sedláčková
24  Filip Schütz
25  Bára Sobotková
26  Anna Stratilová
27  Klára Svobodová
28  Daniela Šnapková
29  Aneta Švehlová
30  David Tomandl
31  Simona Tomášková
32  Zuzana Urbanová