Třídy ve školním roce 2018 - 2019

Prima A

(třídní profesor: Mgr. Marek Filouš)


1. Borkovec Václav
2. Brabec Jakub
3. Buchtová Adéla
4. Dvořáková Barbora
5. Flašar Tomáš
6. Fojtová Ingrid
7. Fojtová Karin
8. Gut Vojtěch
9. Harman Filip
10. Chaloupka Martina
11. Jaroš Václav
12. Kebrlová Zuzana
13. Kolář Jan
14. Koumal Kryštof
15. Kratochvíl Šimon
16. Krulová Lucie
17. Kučera Tomáš
18. Kupčíková Tina
19. Liška Alex
20. Melnikova Nina
21. Milichovský Marek
22. Milota Daniel
23. Navrátilová Nela
24. Řeháková Veronika
25. Sedlák Oskar
26. Sekaninová Kateřina
27. Šrámková Karolína
28. Taft Oliver
29. Vachová Monika
30. Záděra Martin
31. Zichová Tarja
32. Zlatušková Hana

Prima B

(třídní profesorka: Mgr. Eliška Olšáková)


1. Bursa Antonín
2. Coufal Štěpán
3. Czepová Markéta
4. Dubčak Dominik
5. Dufek František
6. Dvořáková Anna
7. Engelsmannová Emma
8. Horáková Karolína
9. Hrubý Vít
10. Hudec Jeroným
11. Košťálová Natálie
12. Koudelková Nikol
13. Kovář Ondřej
14. Kovařík Kryštof
15. Kratochvílová Vendula
16. Kunčáková Linda
17. Lišková Klára
18. Mutňanská Vendula
19. Neradová Valentina
20. Novák Jakub
21. Petrášek Eduard
22. Petrlík Jan
23. Přikrylová Natálie
24. Račanský Jiří
25. Řepka Daniel
26. Sedláková Pavla
27. Sláma Vít
28. Sukupová Eliška
29. Svoboda Matouš
30. Truparová Veronika
31. Vybíral Vendelín
32. Žák Adam

Sekunda A

(třídní profesor: Mgr. Viktor Polanský)

1.  Bušková Stella
2.  Čechová veronika
3.  Dobeš Ondřej
4.  Finstrlová Lucie
5.  Frank Adam
6.  Horák Jakub
7.  Hrubý Jan
8.  Ježek Václav
9.  Jörka Daniel
10.  Kocourová Beáta
11.  Koudelková Nela
12.  Kučerová Anna Barbora
13.  Maříková Radka Petra
14.  Michálek Patrik
15.  Neugebauer David
16.  Okáčová Rebeka
17.  Polická Sophie
18.  Prachár Patrik
19.  Sedláčková Daniela
20.  Sobotka Adam
21.  Sokolář Jakub
22.  Strnadová Kateřina
23.  Svobodová Klára
24.  Škarabelová Petra
25.  Švendová Kamila
26.  Šoukalová Viktorie
27.  Tichý Matěj
28.  Tran Duy Anh
29.  Tyll Martin
30.  Vlčková Kamila
31.  Vojtek Jakub


Sekunda B

(třídní profesor: Mgr. Michael Hanzelka)

1.  Barešová Amalie Elizabeth
2.  Batistová Nikol
3.  Blatný Radim
4.  Dvořák Tomáš
5.  Dziadek Marek
6.  Halámek Filip
7.  Haluzová Emílie
8.  Havlíček Benedikt
9.  Hladík Kryštof
10.  Hrouda Šimon
11.  Jahoda Matouš
12.  Komárek Adam
13.  Krčmář Adam
14.  McHugh Emma
15.  Mendl Lukáš
16.  Musil Filip
17.  Mynářová Markéta
18.  Novák Milan
19.  Obdržálková Hana
20.  Peňás Tomáš
21.  Pivoňková Eliška
22.  Plechatý Patrik
23.  Prágr Tobiáš
24.  Skoupý Roman
25.  Svobodová Tereza
26.  Ševčík Viktor
27.  Tichá Zuzana
28.  Titzová Sára
29.  Valíčková Veronika
30.  Valouch Ondřej
31.  Velenová Barbora
32. Zejdová Klára
33. Zelenková Zuzana

Tercie A

(třídní profesorka: Mgr. Pavla Mikolášková)

 

1.  Baranová Simona
2.  Fajkus Jan Pavel
3.  Floriánová Zuzana
4.  Frimlová Eliška
5.  Gabriel Michael
6.  Hála Jakub
7.  Henzl Jan
8.  Hynková Dominica
9.  Chlup Tomáš
10.  Jelínková Andrea
11.  Klementová Darja
12.  Kovářová Karolína
13.  Kratochvílová Johana
14.  Kroupová Michaela
15.  Kumprechtová Kamila
16.  Němec Michal
17.  Nováková Michaela
18.  Ondrová Anna
19.  Petrikovits Erik
20.  Pěchová Anna
21.  Podroužková Alena
22.  Puchýř David
23.  Račanský Matěj
24.  Rinchenbach Adam
25.  Sedláková Ema
26.  Svobodová Anna
27.  Šebesta Jakub
28.  Vašková Barbora
29.  Vojtíšek Filip
30.  Zouhar Martin

 Tercie B

(třídní profesorka: Mgr. Zuzana Sedláčková)

1. Adam Filip
2. Buček Ondřej
3. Budoš Natanael
4. Búry Maxim
5. Dědičová Emma
6. Dokoupil Viktor
7. Dominiková Barbora
8. Dřínovský Vojtěch
9. Gombík Gabriel
10. Hašková Justýna
11. Hrčková Alžběta
12. Hronová Sabrina
13. Hubatková Emma Elena
14. Chlumská Eliška
15. Jedlička Vojtěch
16. Jelínek Ondřej
17. Ježková Kristýna
18. Jůzová Ester
19. Konečná Eliška
20. Kuchtíčková Denisa
21. Nastálek Tomáš
22. Lattenberg Jiří
23. Matula Jakub
24. Oravec Bruno
25. Pivoňková Lucie
26. Pospíšilová Olivie
27. Reininger Jiří
28. Šebela Štěpán
29. Titzová Linda
30. Tranová Anna
31. Trmačová Simona
32. Voslář Filip

Kvarta A

(třídní profesorka: Mgr. Michaela Burešová)

1. Baláťová Leona
2. Čanky Kamila
3. Doušek Tomáš
4. Dubšík Lukáš
5. Hajašová Michaela
6. Havíř Jan
7. Hofer Ondřej
8. Hollý Matthias
9. Horský Pavel
10. Chovanec Ondřej
11. Janeček Richard
12. Kabelová Nela
13. Mádrová Michaela
14. Mulíčková Markéta
15. Najser Čeněk
16. Navrátilová Zuzana
17. Pecová Alžběta
18. Polický Denis
19. Poloučková Hana
20. Procházka Martin
21. Rohelová Kateřina
22. Samsonová Nikol
23. Stavinohová Martina
24. Strnad Vladimír
25. Štolba Ondřej
26. Švrčulová Anna
27. Trnka Jaromír
28. Ulvrová Julie
29. Vysloužilová Agáta
30. Winkler Michael
31. Zábojová Daniela
32. Zatloukalová Barbora



Kvarta B

(třídní profesorka: Mgr. Lenka Bučková)

1. Bajcsyová Nicole Kristýna
2. Bednář Matěj
3. Conlon Emma Elizabeth
4. Drahoš Martin
5. Hájek Jiří
6. Hanák František
7. Hofman Marek
8. Holas Jiří
9. Hora Vojtěch
10. Hušková Markéta
11. Hutirová Lenka
12. Jahoda Ondřej
13. Jedličková Barbora
14. Jeřábková Karolína
15. Klakurka Lukáš
16. Krejčíř Vojtěch
17. Kundrát Adam
18. Martinec Richard
19. McHugh Michael
20. Mejzlík Martin
21. Milotová Alice
22. Najvárek Jakub
23. Pauločáková Petra
24. Pivoňka Daniel
25. Procházka Gustav
26. Roblíčková Alena
27. Strejčková Zora
28. Svozil Jan
29. Zabadal Šimon
30. Zmeškalová Ema
31. Žižka Rudolf



 
  Kvinta A

(třídní profesor: Mgr. Zdeněk Votava)

1. Tomáš Barták
2. Adéla Bělušová
3. Lenka Boušková
4. Daniel Burkart
5. Petr Cabejšek
6. Vojtěch Haluza
7. Zuzana Hliněná
8. Štěpán Hřebíček
9. Rebeka Jedounková
10. Jonáš Konečný
11. Tomáš Kroupa
12. Nela Kupčíková
13. Petr Macháček
14. Ester Menšíková
15. Sára Menšíková
16. Marek Padyšák
17. Veronika Pivničková
18. Adam Pivoňka
19. Klára Poloková
20. Jakub Straka
21. Ondřej Sukač
22. Kateřina Svobodová
23. Adam Urbánek
24. Ema Valová
25. Viktor Vojta
26. Lukáš Volek
27. Martin Záboj
28. Pavel Zima

Kvinta B

(třídní profesorka: Mgr. Michaela Straková)

1. David Borek
2. Kateřina Bretterová
3. Matěj Bryja
4. Zuzana Dziadková
5. Adam Filakovský
6. Dominik Gajdoš
7. Johana Gladišová
8. Sára Gladišová
9. Marie Hrubá
10. Eliška Jankových
11. Kristýna Kalná
12. Vendula Komárková
13. Veronika Košťálová
14. Gustav Křivinka
15. Jonáš Mahel
16. Alena Míšková
17. Jakub Nečas
18. Tomáš Nedělník
19. Tereza Novotná
20. Ondřej Pavlík
21. Max Petřvalský
22. Julie Sekaninová
23. Nela Sendlerová
24. Adam Svadbík
25. Veronika Svobodová
26. Michael Trávníček
27. Ondřej Valášek
28. Nela Valentová
29. Karolína Valouchová
30. Veronika Varmužková
31. Kryštof Jan Veselý
32. Ondřej Zítko



Sexta A

(třídní profesor: Mgr. Jakub Vojta, Ph.D.) 

1. Bulgurovská Maria
2. Čelechovský Matěj
3. Daněk Tomáš
4. Dokoupil Hubert
5. Fišer Jiří
6. Foralová Sára
7. Fučík Martin
8. Henzl Jakub
9. Horká Diana
10. Hrbková Nicole Victoria
11. Hrouda Jakub
12. Košuličová Klára
13. Kubáčková Lucie
14. Láníček Matyáš
15. Lněničková Kateřina
16. Marková Veronika
17. Matulová Kateřina
18. Müller Jáchym
19. Nechvátal Martin
20. Padrta Daniel
21. Slatkovská Jana
22. Slavíček Radek
23. Smažinka Petr
24. Šimíček Michal
25. Švejnoha Martin
26. Švrčulová Kateřina
27. Vojta Vilém
28. Vysloužilová Josefa
29. Zajdáková Lucie

Sexta B

(třídní profesor: Mgr. Lenka Sekaninová) 

1. Buček David
2. Coufal Marek
3. Dvořák Vojtěch
4. Havlíčková Sabina
5. Havlík Filip
6. Hofbauerová Petra
7. Hojovcová Markéta
8. Hrbáč David
9. Huryta Jáchym
10. Ivánová Andrea
11. Jamná Dana
12. Janečková Mariana
13. Knetlová Pavle Ester
14. Kobza Tomáš
15. Koloušková Magdaléna
16. Koutná Kristýna
17. Králová Lucie
18. Leder Jakub
19. Mácová Adéla
20. Němec Martin
21. Plachá Magdaléna
22. Půstová Šárka
23. Rada Michal
24. Sedlmajerová Lucie
25. Šebestová Eva
26. Šimečková Saša
27. Šponer David
28. Šuláková Petra
29. Vaverka Igor
30. Vaverková Eva

 


  Septima A 

(třídní profesorka: RNDr. Kateřina Cibulková)

1. Barták Václav  
2. Běhálková Eva  
3. Buzášová Monika  
4. Fialová Ludmila  
5. Havlásek Martin  
6. Hrubý Vilém  
7. Jedounková Sandra  
8. Ježková Tereza  
9. Kabourek Petr  
10. Kadlec Matěj  
11. Kolečkářová Anna  
12. Körtingová Martina  
13. Krůza Filip  
14. Kubová Karolina  
15. Man Jakub  
16. Mičová Vendula  
17. Najvárková Veronica  
18. Nesvadba Ondřej  
19. Olšáková Tereza  
20. Papežíková Anežka  
21. Pařilová Michaela  
22. Pivnička Martin  
23. Poloučková Petra  
24. Pyšík Ondřej  
25. Růžička David  
26. Sedláčková Anna  
27. Sukačová Tereza  
28. Ševčíková Zuzana  
29. Taftová Valérie  
30. Veselá Lucie  
31. Vladík Šimon  



Septima  B

(třídní profesorka: Mgr. Dana Tellerová)

1  Michalea Bachelová
2  Anna Baštařová
3  Linda Cetlová
4  Veronika Florianová
5  Filip Havlíček
6  Kateřina Houbová
7  David Hudec
8  Eliška Jandová
9  František Jeřábek
10  Petr Kahle
11  Tereza Kalná
12  Lucie Klásková
13  Barbora Kolářová
14  Václav Kotrbáček
15  Barbora Krčálová
16  Klára Křivanová
17  Žaneta Michálková
18  Václav Mucha
19  Kristýna Nechvátalová
20  Adam Neradilek
21  Eliška O'Malley
22  Hana Sedláčková
23  Filip Schütz
24  Bára Sobotková
25  Anna Stratilová
26  Klára Svobodová
27  Daniela Šnapková
28  Aneta Švehlová
29  David Tomandl
30  Simona Tomášková
31  Zuzana Urbanová

Oktáva A 

(třídní profesor: Mgr. Michal Kuňák, Ph.D.)

1 Sára Aiblová
2 Veronika Baršová
3 Marie Bryjová
4 Anna Bulgurovská
5 Ondřej Bursa
6 Tereza Gregorová
7 Martin Hofbauer
8 Martin Hušek
9 Barbora Chaloupková
10 Barbora Chmelařová
11 Jaroslav Kilian
12 Klára Kubíčková
13 Rostislav Mahel
14 Prokop Maršík
15 Sophie Martincová
16 Klára Müllerová
17 Barbora Neterdová
18 Hoang Anh Nguyen
19 Jan Novotný
20 Martin Pavlok
21 Jan Procházka
22 Matěj Pulec
23 Filip Sapík
24 Adéla Skládaná
25 Michael Studený
26 Kateřina Svobodová
27 Adéla Štěpánková
28 Lenka Veselá
29 Jakub Všetečka
30 Šárka Zonygová
31 Jan Žaludek

Oktáva B

(třídní profesor: Mgr. Zdeněk Polický, Ph.D.)

1 Lenka Brlicová
2 Filip Dvořák
3 Johana Gombíková
4 Jan Haluza
5 Eliška Hodová
6 Adam Hooper
7 Klára Hradilová
8 Markéta Hrbáčková
9 Lukáš Hudeček
10 Filip Chocholatý
11 Petr Jelínek
12 Magdaléna Kadlecová
13 Jana Klakurková
14 Veronika Konečná
15 Michal Kotačka
16 Adam Koubek
17 Dalibor Kramář
18 Lukáš Kratochvíl
19 Michael Kubíček
20 Kateřina Kudličková
21 Antonín Mika
22 Michaela Mokrá
23 Barbora Novotná
24 David Novotný
25 Mikuláš Novotný
26 Jiří Pác
27 Bohdana Pavlatová
28 Barbora Řiháčková
29 Adéla Sedláčková
30 Jakub Šťastný
31 Anna Vejmělková
32 Dominika Zezulová